O nás

Digitální marketing e‑shopů řešíme s nadšením. Baví nás růst, výkon a originální přístup k online marketingu. Každý e‑shop u nás najde řešení správné pro situaci, ve které se nachází. V Česku i zahraničí.

Do marketingu jsme nadšení

Můžete nám věřit, mluví za nás výsledky

S námi naši klienti vydělávají nejen v Česku, ale i v zahraničí!

NK ONLINE = SPECIALISTÉ NA FUNGUJÍCÍ ONLINE MARKETING V ČESKU A NA SLOVENSKU

Orientujeme se v digitálních trendech. Proto naši klienti získávají z online marketingu svých e‑shopů maximum. Dokazují to za nás data a čísla. V Česku i zahraničí. Můžete si vybrat z 16 evropských zemí, kam se značkou NK úspěšně expandovat.

NA KOHO Z NK ONLINE SE MŮŽETE OBRÁTIT?

NK Online | Fungující online marketing

Jirka Neužil

Jirka je ze zakladatelů ten starší a bez vlasů. Do NK Online přináší především seniorní zkušenosti se strategickým marketingem, HR a řízením obchodních týmů. Jeho cílem je vybudovat z NK Online firmu, ve které se zaměstnanci rozvíjí a podílí se přitom na těch nejzajímavějších projektech z oblasti výkonnostního online marketingu.

„E-commerce trh je moře plné žraloků, ve kterém přežijí jen ti nejsilnější. V NK Online chceme navázat na úspěchy sesterské firmy NK Expand a pomáhat českým a slovenským firmám v tomto náročném prostředí uspět. Chcete i s vaším e-shopem zvýšit tržby a počty zákazníků? Tak mně zavolejte.“

NK Online | Fungující online marketing

Lukáš Kadidlo

Lukáš se v NK Online věnuje strategickému rozvoji a obchodu. Do týmu přináší zkušenosti ze zahraničí a zaměření na zákazníka a jeho potřeby.

„Mým cílem je z NK Online vybudovat uznávaného hráče v oblasti výkonnostního marketingu. Věřím, že když něco děláme pořádně, trh to ocení. V NK Online se snažíme myslet „out of the box“, stoupnout si do bot koncového zákazníka a přinášet tak inovativní a neotřelé nápady.“

Chcete svůj byznys „nakopnout“?
Pište nebo volejte, pomůžeme vám.

LOGO NK ONLINE KE STAŽENÍ

KOMU UŽ JSME POMOHLI ZÍSKAT Z ONLINE MARKETINGU MAXIMUM?

PROČ SI VYBRAT ŘEŠENÍ ONLINE MARKETINGU S NÁMI?

Jsme profíci. Dokládají to naše výsledky i reference. Už od roku 2014 získávají naši klienti z digitálního marketingu svých e‑shopů maximum. Díky našemu unikátnímu know‑how funguje online marketing našich klientů úspěšně v Česku i zahraničí.

Inspirujte se na blogu

NK Online | Fungující online marketing

Zavolejte nám

NK Online | Fungující online marketing

Napište nám e‑mail

NK Online | Fungující online marketing