Potřeby e‑shopařů

Máte nápad na e‑commerce podnikání? Provozujete e‑shop, ale nefunguje podle vašich představ? Nebo se e‑shopu daří a chcete oslovit i zákazníky ze zahraničí? Pomůžeme vám, ať už se nacházíte v jakékoli situaci.

Sníme o vlastním e‑shopu

Máte nápad? Nebo už provozujete kamennou prodejnu a chcete rozjet prodej i online? Tak nebo tak, s námi bude online marketing vašeho nového e‑shopu fungovat. Nastartujte online byznys s tím správným řešením!

Chci zviditelnit nový e‑shop

Máme e‑shop jako garážovku

Už máte vlastní e‑shop ale vedete si online marketing sami? Potřebujete vaše kampaně nakopnout a získat nové zákazníky? Společně uděláme váš online marketing efektivní. A vysoce ziskový.

chci pořádný růst

Potřebujeme refresh a novou energii

Cítíte, že by online marketingu vašeho e‑shopu prospěla menší změna? Potřebujete nové kampaně nebo hledáte SEO‑friendly přechod na novou platformu? Mrkneme na váš online marketing a dodáme mu funkční řešení.

Chci fresh řešení

Jsme ve ztrátě, záměru věříme, ale potřebujeme to nakopnout

Chcete zlepšit výsledky vašeho e‑shopu? Baví vás e‑commerce, ale chybí vám ucelená marketingová strategie? Změníme to. Dáme vašemu online marketingu správný směr a pořádný výkon.

Chci nakopnout svůj e‑shop

E‑shop je náš život

E‑shop už je dobře rozběhnutý, ale myslíte si, že marketingové aktivity můžou přinést ještě lepší výsledky? Připravíme vašemu e‑shopu marketingovou strategii, díky které bude obrat raketově růst.

Chci se inspirovat

PROČ SI VYBRAT ŘEŠENÍ ONLINE MARKETINGU S NÁMI?

Online marketing vnímáme jako řešení pro situaci, ve které se váš e‑shop nachází. Spolupráci nastavujeme podle aktuálních potřeb e‑shopařů. Dokládají to výsledky i reference. Díky našemu unikátnímu know‑how funguje online marketing našich klientů úspěšně v Česku i zahraničí.

Inspirujte se na blogu

NK Online | Fungující online marketing

Zavolejte nám

NK Online | Fungující online marketing

Napište nám e‑mail

NK Online | Fungující online marketing