Zbožové srovnávače pro více konverzí

Zobrazte produkty vašeho e‑shopu zákazníkům, kteří jsou připraveni nakoupit. Ve chvíli, kdy se rozhodují, kde nakoupí. Vybereme pro vás srovnávače zboží tak, aby vám inzerce přinášela ty správné konverze.

Správa zbožových srovnávačů od NK Online = vysoké konverze pro váš e‑shop. Google shopping, Heureka, Zboží.cz i zbožáky v zahraničí. Vše zkombinujeme tak, abyste dosahovali relevantních konverzí.

VÍCE ZÁKAZNÍKŮ

Zbožové srovnávače jsou cestou k oslovení nových zákazníků, kteří hledají vaše produkty. O dokončení nákupu pak rozhodne cena a důvěryhodnost e‑shopu.

VYŠŠÍ KONVERZE

Na zbožové srovnávače chodí uživatelé s jasným úmyslem – nakoupit. Se správně nastaveným biddingem od NK Online jim pomůžeme nakoupit právě u vás.

PŘEHLED KONKURENCE

Díky srovnávačům cen získáte přehled, jak si vedete mezi konkurenty vašeho e‑shopu. Strategie od NK Online vám pak dá před konkurencí náskok.

JAK PROBÍHÁ SPOLUPRÁCE S NK ONLINE?

ŘEKNEME SI, CO A JAK

Nejdřív se spolu pobavíme o aktuálních potřebách vašeho e‑shopu a způsob spolupráce podle nich nastavíme.

ZAČNEME AUDITEM ZBOŽÁKŮ

Na základě vašich současných potřeb a dat dostanete konkrétní návrhy pro zvýšení konverzí pomocí srovnávačů cen.

STANOVÍME SI CÍLE A JASNÝ PLÁN

Ještě před investicí do inzerce na cenových srovnávačích připravíme promyšlenou biddingovou strategii na míru vašim produktům.

VYLADÍME XML I CSV FEED

Se specialisty nastavíme XML i CSV feedy pomocí Mergada a zalistujeme zboží tak, aby se zobrazovalo správně na každém zvoleném srovnávači zboží.

DÁVÁME VÁM SNADNO SROZUMITELNÁ DATA

Pravidelný reporting je samozřejmost. Podle reálných čísel budete vědět, že vám spolupráce s námi přináší konkrétní výsledky.

OPTIMALIZUJEME PRO JEŠTĚ VYŠŠÍ KONVERZE

Na základě dat navrhneme, jak optimalizovat nastavení zbožáků. Víme že, pro vyšší konverze hraje roli i množství recenzí, nejen cena.

ZÍSKEJTE ZE ZBOŽOVÝCH SROVNÁVAČŮ MAXIMUM

PROČ SI VYBRAT ŘEŠENÍ SROVNÁVAČŮ ZBOŽÍ S NÁMI?

Jsme profíci. Dokládají to naše výsledky i navázané spolupráce. Už od roku 2014 získávají naši klienti z inzerce na srovnávačích cen maximum. Díky našemu unikátnímu know‑how vedeme konverze našich klientů k úspěchům v Česku i zahraničí.

Inspirujte se na blogu

NK Online | Fungující online marketing

Zavolejte nám

NK Online | Fungující online marketing

Napište nám e‑mail

NK Online | Fungující online marketing